UC Browser

UC Browser dla Pocket PC

Zręczna, bogata w funkcje mobilna przeglądarka internetowa

Jeśli uważasz, że domyślna przeglądarka internetowa IE Mobile jest trochę niezręczna, spróbuj UC Browser . Czym różni się przeglądarka UC? Przeglądarka UC została zaprojektowana w celu szybszego i wygodniejszego dostępu do mobilnego Internetu.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szybki
  • Obsługuje wiele okien
  • Wbudowany menedżer pobierania
  • Poręczne wyszukiwanie obsługujące wiele wyszukiwarek
  • Ekran główny zapewnia szybki dostęp do ulubionych stron

Wady

  • Nie zawsze dobrze obsługuje obrazy
  • Brak pomocy

Bardzo dobry
8

Jeśli uważasz, że domyślna przeglądarka internetowa IE Mobile jest trochę niezręczna, spróbuj UC Browser .

Czym różni się przeglądarka UC?

Przeglądarka UC została zaprojektowana w celu szybszego i wygodniejszego dostępu do mobilnego Internetu. Jest to bardzo lekka aplikacja, która potrafi wcisnąć wiele interesujących funkcji bez zbytniego spowolnienia przeglądania.

Przeglądanie stron WAP i stron internetowych w przeglądarce UC jest bezbolesnym doświadczeniem dzięki wielu zakładkom , które pozwalają na załadowanie kilku stron jednocześnie w bardzo podobny sposób. Firefox robi. Możesz przechodzić między stronami po prostu dotykając kart lub używając ikony okna na dole, aby otworzyć wyskakujący ekran z listą otwartych kart.

Przeglądarka UC daje również dużą kontrolę nad układem strony . Możesz przeglądać strony na pełnym ekranie, dostosowywać rozmiar czcionki, powiększać obrazy i poprawiać jakość obrazu.

Jakie narzędzia znajdują się w przeglądarce UC?

Przeglądarka UC ma wiele interesujących narzędzi, których normalnie nie widać w mobilnej przeglądarce internetowej, takich jak zintegrowany menedżer pobierania , wbudowany schowek do prostego kopiowania i wklejania oraz strona początkowa z wieloma gotowymi linkami do zakres skategoryzowanych stron internetowych. Oczywiście, jest też pełna obsługa zakładek .

W przeglądarce UC jest proste, ale skuteczne wyszukiwanie, które ułatwia szybkie wyszukiwanie w Google, Bing lub Yahoo !, co pozwala wybrać, której wyszukiwarki używa przeglądarka.

Szybka technologia przeglądania

Przeglądarka UC to przeglądarka oparta na proxy, która ponownie renderuje i kompresuje dane strony na serwerze przed wysłaniem jej do klienta (w Opera Mini i Płonące Niebo zrobić). Dzięki temu ładowanie stron jest wyjątkowo szybkie. Niestety wygląda na to, że renderowanie obrazów jest nieco poświęcane w tym procesie, a często okaże się, że obrazy nie będą wyświetlane prawidłowo, co może być denerwujące.

Ogólnie rzecz biorąc, UC Browser umożliwia szybki i łatwy sposób na poznanie bogactwa sieci z twojego PDA.

Najczęściej pobierane Internet i sieci na pocketpc

UC Browser

Download

UC Browser 7.8.0.95

Opinie użytkowników o UC Browser

Sponsorowany×